ZGJEDHURA

Machines

produktet

Low chrome casting grinding ball is widely used in cement, metal mining, power plant and chemical industry etc.. The hardness reaches up to 58HRC(the surface and inner...

Low chrome casting grinding ball is widely used in cement, metal mining, power plant and chemical industry etc.. The hardness reaches up to 58HRC(the surface and inner...

METODAT Machine Tools mund të partnerit

Me ju në çdo hap të rrugës.

Nga zgjedhjen dhe konfigurimin e duhur
makinë për punën tuaj për të ndihmuar ju të financuar blerjen që gjeneron fitime të dukshme.

MISIONI

DEKLARATA

Xuzhou Lingguang veshin-rezistente materiale Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2008. Ajo është e vendosur në Xuzhou Pei County, qytetin e lindjes të Xuzhou, një industri e famshme historike dhe kulturore. Kjo është një veshin-rezistente prodhues material me të prodhimit, shitjes dhe shërbimit. Ajo prodhon kryesisht oxhaku Ball Mill, të lartë të mesëm dhe të ulët-kromit balls çeliku, çeliku falsifikim pllaka polic dhëmbit, e përdorur kryesisht në miniera, energji elektrike, kimike dhe industri të tjera.

Low chrome casting grinding ball is widely used in cement, metal mining, power plant and chemical industry etc.. The hardness reaches up to 58HRC(the surface and inner...

i fundit

LAJME

 • The role and classification of wear-resistant materials

  Wear-resistant materials are the core of the field of new materials and play an important role in promoting and supporting the development of high-tech. In the field of global new materials research, wear-resistant materials account for about 85%. With the advent of the information society, speci...

 • New Year Purchase Of Steel Ball Factory

  On the occasion of the new year, we warmly welcome Belarusian friends to visit Xuzhou Lingguang Wear-resistant Material Co., Ltd. To inspect our company’s office environment, processing and production workshop, and process flow. Cooperation consensus. Lingguang Steel Ball Factory is willin...

 • Çeliku FC rroj Tartan Devils të parë në kualifikuese të Kupës Open

  Në një betejë mes dy ekipeve Pittsburgh që e njohin njëri-tjetrin shumë mirë, zengjim çeliku FC tërhequr larg nga Tartan Devils FC në kohën shtesë, duke mposhtur Greater Pittsburgh Soccer League (GPSL) e saj rivalët 3-1, për të përparuar në raundin e tretë të Lamar Hunt US Open Cup është kualifikuese. Çeliku FC përgjigj ...

 • Kërkime të historisë e materialeve rezistente veshin

  Materialet veshin-rezistente janë thelbi i materialeve të reja dhe të luajnë një rol të rëndësishëm në promovimin e zhvillimit të teknologjisë së lartë. Me ardhjen e shoqërisë së informacionit, materiale të veçanta veshin-rezistente të luajnë një rol të rëndësishëm në promovimin dhe mbështetjen e zhvillimit të teknologjisë së lartë. Materialet kryesore ...

 • Detaje llojet e veshje mulli topin dhe rolet e tyre përkatëse

  Si një material tradicionale veshin-rezistente, astar mulli topin siguron mbrojtje të mirë për murin e brendshëm të çikrik. Sipas shumë vite e prodhuesit të përvojës, nëse astar mulli topin është bërë në forma të ndryshme, kjo mund të përmirësojë në masë të madhe efektin e rëndë e topit ...